narrow default width wide

Breadcrumbs

Хелловін – що це?

 

 

Чимало людей відзначають хелловін (хелоуїн, хеллоуїн, геловін, або відьо́мська ніч) переодягаючись у костюми темних сил. У багатьох випадках учасники цих забав навіть і не здогадуються, на яку небезпеку вони себе наражають, бо насправді – це свято нечистої сили.

Хелловін – це ніяка не забава, і нічого спільного з святкуванням не може мати. Навіть переодягатися в костюми сатани або чорта є небезпечним, тому що демони є ворогами життя, ворогами спасіння, і тому сама ідея хелловіну не прийнятна для кожної людини. Тяжкі наслідки таких «розваг» є відкриттям свого життя для демонів.

Атеїсти також мають знати, що ігри з бісами не минають не для кого безслідно і шкоду від таких розваг зазнає безсмертна душа людини, а люди, що не визнають Бога, – хороша приманка для сатани.

Хелловін – шабаш нечистої сили, всупереч вірі в Бога через нього біси показують свою дію і володарювання, і тому християни не можуть брати участі в цьому.

Сатані не важливо, свідомо чи несвідомо ми беремо участь в таких дійствах. Бог створив людину вільною, і тому завжди рахується з її вибором, біси ж ні. Нечисть може тимчасово «допомогти» людині, для того, щоби забрати взамін найдорожчий дар Бога – безсмертну душу, довівши жертву до трагічної смерті чи самогубства, або іншого сумного фіналу, бо вартість його "послуг" саме така.


Молитва до Чесного Хреста

проти злих духів

 

Нехай воскресне Бог, і розвіються вороги Його, і нехай біжать від Лиця Його ненависники Його. Як щезає дим, нехай щезнуть. Як тане віск від лиця вогню, так нехай згинуть біси від тих, хто любить Бога і хто осіняє себе хресним знаменням і в радості промовляє: радуйся, пречесний і животворчий Хресте Господній, що проганяєш бісів силою розп'ятого на тобі Господа нашого Ісуса Христа, що до пекла зійшов, і подолав силу диявола, і дарував нам тебе, Хрест Свій Чесний, на прогнання всякого супротивника.

О, Пречесний і Животворчий Хресте Господній, допомагай нам зі Святою Владичицею, Дівою Богородицею і з усіма святими навіки. Амінь.

 

Яндекс.Метрика