narrow default width wide

Breadcrumbs

Архіпастирська візитація Кропивницької єпархії Православної Церкви України Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія

Кропивницьку єпархію Православної Церкви України з першим архіпастирським візитом 4-5 вересня 2020 року Божого відвідав Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній.

 

 

5 вересня Предстоятель Православної Церкви України освятив храм на честь святителя Миколая Чудотворця у селі Новоєгорівка Новоукраїнського району Кіровоградської області та звершив Божественну літургію у ньому.

Його Блаженству співслужили митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан, єпископ Кропивницький і Голованівський Марк, настоятель храму священник Олександр Михайленко та місцеве духовенство.


 

Після прочитання Євангелія Предстоятель помісної Української Православної Церкви виголосив першосвятительське слово проповіді.

 


 

«Вітаю усіх вас із освяченням цього прекрасного храму. Постання нового дому Господнього є найперше виявом нашої віри в Бога, а також нашої вдячності за усі Його благодіяння до нас, адже ми як християни покликані постійно дякувати Богові за все.  Також храм є особливим місцем, де ми приймаємо спасительні Таїнства Церкви.

Живучи у цьому світі ми покликані придбати перш за все духовний скарб. Господь не заперечує, щоб ми мали усе те, що необхідне нам для земного існування. Однак ми не повинні забувати про Бога, не повинні згадувати про Нього лише тоді, коли власними силами не можемо подолати якісь випробування чи хвороби. Отож  у своєму житті потрібно закладати правильні духовні основи. Головною ж цією основою є любов – любов до Бога і любов до ближніх, які не можуть бути справжніми одна без одної. І якщо серед нас повсякчасно пануватиме така любов, то ми будемо тією спільнотою християн,  які рухаються правильним шляхом до Вічного життя».Також Предстоятель Української Православної Церкви зустрівся з новопризначеним головою Кіровоградської обласної державної адміністрації Андрієм Назаренком.

Згодом Митрополит Епіфаній та єпископ Марк провели пресконференцію в офісі Центральноукраїнського бюро новин (CBN).

 

Яндекс.Метрика