narrow default width wide

Breadcrumbs

Доля храму

 

 

Храм святого Володимира Великого закладено у 1795 році і освячено у 1826 році. Пережив він і духовне піднесення і глубоке спустошення. У 1996 році його було передано релігійній громаді Української Автокефальної Православної Церкви міста Кіровограда, до якої і входить  Свято-Володимирська парафія.

Премудрий Соломон сказав: «Є час розкидати каміння і є час збирати каміння». Сьогодні ми збираємо каміння, що розкидали наші батьки. За часів комуністичного режиму було знищено і сплюндровано багато духовних святинь. Не став винятком і храм св. Володимира Великого, найстаріший у місті Кіровоград (колишня Покровська єдиновірська церква), зазнавши руйнації від рук безбожників. Збудований в кінці 18 ст. храм віддано під склад, потім використовувався як будинок культури працівників торгівлі, був приміщенням для універсальної біржі; за цей час руйнувався і перебудовувався, було знищено ознаки культової споруди.

За роки незалежності, а саме з 1996 р. храм був відданий релігійній громаді і протягом десяти років частково відбудований силами самих парафіян. Проте, на жаль, пожертвувань самих парафіян недостатньо для повного відновлення храму, надання йому первісної краси. Такий стан справ спонукає настоятеля та релігійну громаду звертатися до людей доброї волі із проханням внести посильну пожертву на відбудову храму, а за Вашу святу меценатську справу ми молитимося до Господа за Вас і Ваші Родини.

 

Фотоальбом реставрації храму святого Володимира Великого

 

Банківські реквізити для пожертв на території України:

 

Релігійна громада Свято-Володимирської парафії Української Автокефальної Православної Церкви

 

 

р/р 260023011712 в Кіровоградській філії обласного управління (КФОУ) АТ «Ощадбанк» у м. Кіровограді, МФО 323475, код ЄДРПОУ 24152944.

 

 

Дорогі брати і сестри, у нашому храмі проводиться благодійна акція

"Впиши своє ім'я в історію храму"

 

 

Будь-який бажаючий тепер може залишити своє ім'я вписаним у стіни церкви, що відроджується. Імена жертводавців і благодійників будуть написані на цеглі, з якої будується храм, а значить залишаться в стінах навічно.

Храм дуже потребує фінансової підтримки, а тому будь-яка цеглина, придбана таким чином, стає цінним даром у справу відновлення святині.

Свою іменну циглину Ви можете замовити в храмі Святого Володимира Великого за адресою: м. Кіровоград, вул. Тарковського, 73/5, або за телефоном (0522) 24-67-09, зробивши благодійний внесок на вищезазначений розрахунковий рахунок.

Цеглина обов'язково буде підписана ім'ям людини, за яку бажаєте молитов. Память про тих, хто жертвує на будівництво і відродження храмів з роду в рід. З ваших імен виростуть молитовні стіни духовної твердині.

Благодійна акція триватиме до закінчення робіт зі зведення купола і дзвінниці. Тому, не залишайтесь осторонь і впишіть своє ім'я в історію храму.

 

 

Фотоальбом благодійної акції "Впиши своє ім'я в історію храму"

 

 

 

 

Яндекс.Метрика